Ściany składane automatycznie – funkcjonalność na najwyższym poziomie

Ściany składane w sposób automatyczny to rozwiązanie, które jest szczególnie doceniane ze względu na swoją wygodę i prostotę. Połączenie funkcjonalności ściany mobilnej z automatycznym systemem składania pozwala na łatwą i szybką zmianę aranżacji przestrzeni. Dlaczego warto postawić na to rozwiązanie?

Szybkie dostosowanie wnętrza do własnych potrzeb

Przesuwanie ściany mobilnej za pomocą zautomatyzowanego systemu pozwala skrócić czas składania całego modułu. Zastosowanie napędu eliminuje konieczność ręcznej obsługi, a proces rozkładania i domykania poszczególnych paneli jest szybszy. Nie musisz zajmować się parkowaniem poszczególnych paneli w odpowiednim miejscu – elektryczny napęd robi to za Ciebie.

Ułatwienie obsługi ścian mobilnych

Wystarczy nacisnąć jeden przycisk, aby ściana mobilna została złożona lub rozłożona. Napęd wykorzystany w składanych ścianach automatycznych można uruchomić za pomocą pilota lub przycisku, który montuje się na bocznej krawędzi ścian. W znaczący sposób podnosi to komfort pracy i funkcjonalność danego pomieszczenia.

Zobacz naszą realizację: Zautomatyzowany system ścian mobilnych MAW 110E w nowoczesnym biurze

Brak problemów ze składaniem ścian

Automatyczny napęd wysuwu belek odpowiada za stabilizację i szczelne domknięcie składanych ścian w prawidłowym położeniu. Zapewnia to bezpieczną i prostą obsługę całego systemu ścian przesuwnych. Zastosowany siłownik elektryczny działa sprawnie i bezawaryjnie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym zautomatyzowanym systemem ścian mobilnych. Duże możliwości zastosowania i wygoda ścian przesuwnych została doceniona przez wielu naszych klientów. Jest to szczególnie przydatne rozwiązanie w biurach, urzędach lub pomieszczeniach, w których zachodzi częsta konieczność przesuwania ścian działowych.

Dowiedz się więcej na stronie: zautomatyzowane ściany mobilne MAW110E.

Other articles