Top Builder 2017

8 grudnia 2016 r. Podczas uroczystości w warszawskim magazynie Multikino Złote Tarasy „Builder” po raz kolejny wręczył nagrody za najlepsze produkty i usługi umożliwiające nowoczesny budynek oraz przykłady realizacji dobrych praktyk. Wśród bardzo silnej konkurencji w kategorii - produkty IT, nagrodzono 5 aplikacji, 2 z nich trafiły w nasze ręce, gdzie zostaliśmy nagrodzeni za:
- Zastosowanie BIMobject w zakresie ścian działowych, ruchomych i demontowalnych KOMANDOR SA - BIMobject Poland Sp . z oo

BIMobject® AB to największy i najszybciej rozwijający się system BIM do zarządzania obiektami cyfrowymi w Europie. Oferuje unikalne rozwiązania, które umożliwiają tworzenie, publikowanie, hosting i aktualizację cyfrowych replik rzeczywistych produktów - obiektów BIM. Baza danych BIMobject zawiera parametryczne obiekty BIM reprezentujące rzeczywiste rzeczywiste produkty ich producentów. Za pomocą dostarczonych bezpłatnych rozszerzeń oprogramowania ArchiCAD, AutoCAD, Revit i SketchUp Obiekty BIM dostępne w portalu bimobject.com mogą w prosty i intuicyjny sposób zostać umieszczone bezpośrednio w projekcie opracowanym przez użytkownika. KOMANDOR jest pierwszą firmą w Polsce i jedną z pierwszych na świecie, która zapewnia projektantom pełną bibliotekę swoich produktów do podziału przestrzeni w aplikacji BIMobject.

Słowa CEO firmy KOMANDOR, Mr. Jacka Kozłowskiego za ustanowienie nowych standardów w projektowaniu, przy użyciu nowoczesnych narzędzi, potwierdza świetna percepcja projektu. Już w miesiąc po rozpoczęciu projektu bibliotekę pobrało 2500 inżynierów i architektów z całego świata. Pan Kozłowski podczas otrzymywania nagrody i podziękowania za nią zwrócił uwagę, że od samego początku istnienia naszej firmy Komandor, w latach dziewięćdziesiątych, rozwój oprogramowania komputerowego był silnym priorytetem, który przyczynił się do jego dynamicznego rozwoju i sukcesu rynkowego. Słowa te potwierdził wydawca magazynu „Builder” Marek Zdziebłowski, że wszystkie zwycięskie rozwiązania mają jedną wspólną cechę - są bardzo zaawansowane technologicznie i wyznaczają trendy w branży.

Other articles